Stowarzyszenie
Stowarzyszenie Otwórzcie Drzwi

Warsztat "Niech nas usłyszą!"

Od Operatora Programu Fundacji im. Batorego - Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, z którego realizowany był nasz kurs Asystenta Zdrowienia dostaliśmy zaproszenie dla uczestniczek i uczestników naszego projektu -  samorzeczniczek i samorzeczników na spotkanie warsztatowe 28-29 września 2022 pt.” Niech nas usłyszą!”.

Na warsztatach obecni byli samorzecznicy reprezentujący różne grupy zagrożone wykluczeniem, jak na przykład osoby chorujące psychicznie, z dysfunkcją wzroku, imigranci czy seniorzy. Stowarzyszenie „Otwórzcie Drzwi” reprezentowała jego wieloletnia członkini i sekretarz Monika Syc.

Media społecznościowe to szansa, aby ze swoim głosem dotrzeć do wielu osób. Każdy może wykorzystać własne medium (profil na Facebooku, Instagramie, kanał na YouTube) do bycia głosem swoich spraw. Do bycia samorzecznikiem.  

Uczyliśmy się jak prowadzić nasze kanały społecznościowe, by docierać z naszym przekazem do innych ludzi i wzmocnić nasz głos.

Nawiązaliśmy kontakty z wieloma samorzecznikami z różnych części kraju i wymienialiśmy się doświadczeniami. Wszyscy uczestnicy dostali od nas czasopismo „Dla Nas”. Organizator zaprosił nas też do wystąpienia w nagraniu wideo.

Warsztaty prowadziła para świetnych trenerów - Monika Hausman-Pniewska i Marcin Żukowski.

crossmenu Skip to content